Light Space

Beyaz Zambak Laundry

"Çamaşırhane İşletim Sistemleri" adı altında kendine özgü yıkama ve kuru temizleme teknikleri geliştirilmiş ve Çamaşırhane İşletmesinde önemli bir ihtisas firması haline gelmiştir.

 

Geliştirilen teknik seviye ile enerji, işçilik ve kimyasal ürün kullanımlarında önemli tasarruflar sağlanmış, ayrıca yıkanmış tekstil kalitesinde ve kullanım sürelerinde gözlenebilir iyileştirmeler elde etmiştir.

 

Günümüzde, turizm sektöründe artan rekabet koşullarının etkisiyle ticari başarı elde etme sadece arz ve talep dengeleri ve fiyatlandırma yanında işletme bünyesinde yapılan akıllı tasarruflarla sağlanmaktadır.

 

Şirketlerimiz çamaşırhane işletmesinde çeşitli nedenlerle oluşan yüksek maliyetleri makul düzeye taşıyan, ileri yıkama teknikleriyle tekstil ürünlerinin kaliteli ve uzun ömürlü olarak hizmette kalmasını sağlayan, ayrıca bedelsiz tekstil ve makine temin ederek ön finansman koşullarında otel işletmelerinde rahatlık temin eden bir ihtisas kuruluşudur.

 

Şirketlerimiz otel içi işletmelerinde kendi bünyesinde oluşturduğu ekibi ile beş yıldızlı otel standartlarına uygun hizmet vermektedir. Bu hizmetler verilirken çamaşırhanenin işletmeciliği tamamen firmamıza aittir. Otel çamaşırhanesinde bulunan makine parkurlarının bakımları, personel giderleri , sigorta giderleri gibi giderler firmamız tarafından karşılanmaktadır.